Tehniline hooldus

See on üldtunnustatud fakt, et regulaarselt hooldatud seadmel on tunduvalt pikem kasutusiga, suurem tootlikkus ja energiaefektiivsus.

Nii nagu kõik seadmed, vajavad ka konditsioneerimissüsteemid rikete ärahoidmiseks ja efektiivse töö tagamiseks regulaarset hooldust.

Meie kogemus näitab, et enamikel juhtudel oli kuluka remondi põhjuseks ebaregulaarne tehnohooldus.

Väga sageli on nii, et tehnohooldus käigus avastatud pisiprobleemide kõrvaldamine aitab vältida suuri ja kulukaid probleeme tulevikus.

Tootja garanteerib seadme tõrgeteta ja efektiivse töö ainult selle regulaarse hoolduse korral.

Me soovitame hooldada olmeruumides kasutatavaid konditsioneerimissüsteeme kaks korda aastas. Kui aga seadet kasutatakse intensiivsemalt (on paigaldatud serveriruumi, kaubasaali, restorani jne), siis me soovitame, et Teie leping näeks ette meie spetsialisti sagedasemaid visiite.

Vastavalt Teie vajadustele võime me pakkuda individuaalset plaanilise hooldusteeninduse lepingut, mis tagab Teie seadme pikaajalise töö ja optimaalse tootlikkuse.

Teie vajadustest tulenevalt pakume me nii kompleksseid kui ka paindlikke hooldusprogramme, alates iga-aastastest kontrollimistest kuni spetsialisti regulaarsemate visiitideni.

Kuna me oleme oma tegevusalal teeninud ära usaldusväärse ja efektiivse partneri maine, siis lisaks meie ettevõtte poolt tarnitud ja paigaldatud süsteemide hooldusele, saame me väga sageli tellimusi teiste ettevõtete poolt paigaldatud seadmete hoolduseks.

Me teostame tellija jaoks sobival ajal ja tööprotsessi segamata igat tüüpi jahutus- ja ventilatsioonisüsteemide hooldust mis tahes otstarbega objektidel – alates büroohoonetest kuni suurte tööstusobjektideni välja.

Tehnohooldus, see on terve meetmete kompleks, mille eesmärgiks on õigeaegse diagnostika ja profülaktika abil seadme tõrgete ärahoidmine.

Split-süsteemide hooldustööde standardloetelu sisaldab järgmisi töid:

  • Filtrite puhastamine.
  • Aurusti puhastamine ja desinfitseerimine.
  • Kondensaatori kontrollimine ja puhastamine.
  • Drenaa˛isüsteemi puhastamine ja desinfitseerimine.
  • Seadme tööre˛iimide kontrollimine.
  • Süsteemi töörõhu kontrollimine.
  • Süsteemi hermeetilisuse kontrollimine.
  • Töövoolude mõõtmine.
  • Töötemperatuuride mõõtmine.

Meiepoolse pakkumise saamiseks helistage telefonile +372 687 9750, saatke kiri e-postiga või kasutage meie veebilehel asuvat päringuvormi. Me oleme veendunud selles, et Te jääte meie teenuste hinna ja kvaliteediga rahule.