Miks meie?

Meie ettevõtte hea maine tugineb sellele, et me pakume täielikku teenuste paketti, mis sisaldab kliimaseadmete projekteerimist, paigaldust, hooldust ja remonti, mille teostamisel arvestatakse meie klientide kõiki individuaalseid soove.

Meie kliendibaas sisaldab suuri tehaseid, restoranide, kaupluste ja kasiinode võrku ning hulgaliselt erakliente. Meie tööstiilile ei leidu võrdväärset ja me oleme oma operatiivsuse, usaldusväärsuse ja professionaalsuse üle uhked.

Meie ettevõtte töötajad on kvalifitseeritud spetsialistid, kellel on konditsioneerimis- ja ventilatsioonisüsteemide paigaldamise valdkonnas suured töökogemused.

Meie spetsialistide poolt paigaldatud üle 3000 komplekti seadmeid, teostatud lepingu allkirjastamise hetkest kuni võtmete üleandmiseni üle pooleteise tuhande väikese ja ligikaudu kahekümne suure projekti, millest neljal oli seadmete võimsus 430 kuni 820 kW.

Töötajate kõrge professionaalsus on meie edu võti nii praegu kui ka tulevikus. Kohusetundlik töösse suhtumine ja igale kliendile individuaalne lähenemine teeb meie tööstiili kordumatuks.