Teenused

Meie ettevõte osutab konditsioneerimis- ja ventilatsioonisüsteemide tarnimise, projekteerimise, paigaldamise ja hooldamisega seotud teenuseid.

 

Seadmete tarnimine

Me tarnime Eesti turule traditsioonilisi konditsioneerimissüsteeme ja geotermaalseid soojuspumpi otse tootjalt. Pakume laias valikus konditsioneerimissüsteeme olme-, äri- ja tööstusruumidesse paigaldamiseks, samuti õhufiltreid ventilatsioonisüsteemidele.

 

Projekteerimine ja paigaldus

Projekteerimise ja paigaldamise protsess algab objekti ülevaatusest. Seejärel, võttes arvesse Teie praktilisi soove ja finantsvõimalusi, pakume me välja sobivad seadmete variandid.

Pärast Teie soovide ja eelarvega tutvumist modelleerime me kaasaegse tarkvara abil sobiva süsteemi Teie ruumi jaoks, olgu selleks siis ühekohaline kabinet või terve büroohoone.

Järgmisel etapil, pärast lepingule alla kirjutamist, algab detailse planeerimise protsess, mis sisaldab täieliku spetsifikatsiooni loomist ja CAD jooniseid. Vajaduse korral visandame me erinevad seadmete marsruutimise variandid.

Projekti hakkab teostama kogenud spetsialistide meeskond, kes tunneb kõiki süsteemi paigaldamise ja käivitamisega seotud aspekte koos järgneva range kvaliteedikontrolli protseduuriga, mis väljub normatiivsete standardite raamest.

Pärast süsteemi käikuandmist teeme me ettepaneku sõlmida tehnohooldusleping, mis võimaldab pikendada seadmele kehtivat garantiid viie aasta võrra.

Meie tehnilised teadmised ja kogemused töötavad Teie jaoks.

 

Hooldusleping

Nii nagu kõik seadmed, vajavad ka konditsioneerimissüsteemid rikete ärahoidmiseks ja efektiivse töö tagamiseks regulaarset hooldust.

See on üldtunnustatud fakt, et regulaarselt hooldatud seadmel on tunduvalt pikem kasutusiga, suurem tootlikkus ja energiaefektiivsus.

Meie kogemus näitab, et enamikel juhtudel oli kuluka remondi põhjuseks ebaregulaarne tehnohooldus.

Väga sageli on nii, et tehnohooldus käigus avastatud pisiprobleemide kõrvaldamine aitab vältida suuri ja kulukaid probleeme tulevikus.

Konditsioneerimissüsteemi paigaldamine on suur investeering. On arusaadav, et Te soovite oma investeeringuid kaitsta, pikendada seadme kasutusiga ja tagada selle efektiivse töö. Teie investeeringute efektiivseks kaitseks on leping regulaarse tehnohoolduse teostamiseks, mis tagab süsteemi efektiivse töö paljude aastate jooksul.

Tootja garanteerib seadme tõrgeteta ja efektiivse töö ainult selle regulaarse hoolduse korral.

Me soovitame hooldada olmeruumides kasutatavaid konditsioneerimissüsteeme kaks korda aastas. Kui aga seadet kasutatakse intensiivsemalt (on paigaldatud serveriruumi, kaubasaali, restorani jne), siis me soovitame, et Teie leping näeks ette meie spetsialisti sagedasemaid visiite.

Vastavalt Teie vajadustele võime me pakkuda individuaalset plaanilise hooldusteeninduse lepingut, mis tagab Teie seadme pikaajalise töö ja optimaalse tootlikkuse.

 

Tehnohoolduse optsioonid

Teie vajadustest tulenevalt pakume me nii kompleksseid kui ka paindlikke hooldusprogramme, alates iga-aastastest kontrollimistest kuni spetsialisti regulaarsemate visiitideni.

Kuna me oleme oma tegevusalal teeninud ära usaldusväärse ja efektiivse partneri maine, siis lisaks meie ettevõtte poolt tarnitud ja paigaldatud süsteemide hooldusele, saame me väga sageli tellimusi teiste ettevõtete poolt paigaldatud seadmete hoolduseks.

Me teostame tellija jaoks sobival ajal ja tööprotsessi segamata igat tüüpi jahutus- ja ventilatsioonisüsteemide hooldust mis tahes otstarbega objektidel – alates büroohoonetest kuni suurte tööstusobjektideni välja.

Tehnohooldus, see on terve meetmete kompleks, mille eesmärgiks on õigeaegse diagnostika ja profülaktika abil seadme tõrgete ärahoidmine.

Split-süsteemide hooldustööde standardloetelu sisaldab järgmisi töid:

  1. Filtrite puhastamine.
  2. Aurusti puhastamine ja desinfitseerimine.
  3. Kondensaatori kontrollimine ja puhastamine.
  4. Drenaazisüsteemi puhastamine ja desinfitseerimine.
  5. Seadme tööreziimide kontrollimine.
  6. Süsteemi töörõhu kontrollimine.
  7. Süsteemi hermeetilisuse kontrollimine.
  8. Töövoolude mõõtmine.
  9. Töötemperatuuride mõõtmine.

Meiepoolse pakkumise saamiseks helistage telefonile (+372) 687 9750, saatke kiri e-postiga või kasutage meie veebilehel asuvat päringuvormi.

Me oleme veendunud selles, et Te jääte meie teenuste hinna ja kvaliteediga rahule.

 

Konditsioneeride remont

Kui teie süsteem ei tööta või ei jahuta nii efektiivselt nagu peab, siis helistage meile.

Reeglina jõuab üks meie inseneridest 24 tunni jooksul kohale, leiab ja kõrvaldab rikke.

Meie kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistidel on suur kogemus mis tahes marki seadmete rikete avastamisel ja kõrvaldamisel.

Helistage meie spetsialistile telefonil (+372) 530 09 730